Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: To nie szczur. To bryłka ciasta (wideo)

Utworzony przez Fafluśniak, 24 stycznia 2013 r. o 14:52 Powrót do artykułu
No trochę może przegięła, ale tak naprawdę ja sama nie wiem, co bym zrobiła na jej miejscu. Wchodzą w to obawy o dziecko. Pomijając wszystko inne. Co ta bryła robiła w kaszce? To też nie jest do końca normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nakręcenie sztucznie afery i bezpodstawne oskarżenia ta Pani powinna ponieśc konsekwencje.Jesli była by to wina firmy konsumenci nie pozostawili by na niej suchej nitki.Znudzona życiem aferzystka i tyle.Żeby nie sprawdzić tylko histerie urządzac...szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i koniec afery...sprawczyni zamieszania usunęła już wszystkie zdjęcia kaszki z profilu...się wyjaśniło się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha Ta Kamila jest nienormalna, Nestle ją zniszczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co ona bierze , że nie rozróżnia kaszy od szczura, albo że widzi już białe myszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook...kamila.trojak.5 deb***ka, która liczyła na odszkodowanie he he he No nie źle Nestle ją zmiarzdży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nsak napisał:
no i koniec afery...sprawczyni zamieszania usunęła już wszystkie zdjęcia kaszki z profilu...się wyjaśniło się
Taaa ciekawe co teraz powie jak prawnicy Nestle jebną jej przed ryja stos akt i ciekawe jak ona się teraz wypłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nniia napisał:
Nie gadaj bzdur, to sanepid olał sprawę. Poinformowali ze jadą z próbką, spóźniki się 15 min a w sanepidzie juz nikogo nie było. Na takie rzeczy powinien sanepid czekać nawet do północy, ale budżetówka tak nie robi. A co gdyby to byl szczur?!
Tak, spóźnili się - o jedyne 24 godziny!!! Chyba jechali z tą próbką przez Poznań. Zastanów się kilka razy zanim zaczniesz kolejny raz kogoś oskarżać, chyba że masz tyle kasy żeby zapłacić odszkodowanie i Nestle i pracownikom sanepidu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Fejsbukowa" mamuśka bardzo źle to rozegrała. Obrzuciła błotem, przepraszam "szczurem" firmę, nie mając twardych dowodów. Wieść poszła w Polskę "NIE KUPUJCIE....." o tym pisały całe media. O tym że to jednak nie szczur pewnie napisze tylko połowa. Smród "szczura" pozostał. Zamiast ogłosić całemu światu żeby nie kupowali szczurów, powinna zebrać dowody, przebadać to coś w sanepidzie. Mając twarde dowody miała by argumenty w negocjacjach z firmą. Można było pomyśleć o przyszłości dziecka. Awantura nie uchroni przed tym żeby w przyszłości coś takiego się nie powtórzyło, takie rzeczy się zdarzają choć nie powinny. Teraz niech się modli żeby firma nie oskarżyła jej o narażanie na straty finansowe, jak spłynął wyniki sprzedaży kaszek "bez szczura"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po wstępnych badaniach w sanepidzie, jak już wiadomo okazało się, że to bryła przypominająca gryzonia z czego bardzo się cieszę, ponieważ mogło zagrażać to życiu i zdrowiu mojego dziecka. Jednak miałam powody by uznać to za gryzonia, przede wszystkim po kształcie ciężkości i nieprzyjemnym zapachu. Przeraziłam się tym co zobaczyłam tym bardziej że już była podbna afera. To co znajdowało się w tej paczce będzie badał sanepid , nie jest powiedziane, że jest to nie szkodliwe. Nie powinny znajdować się takie rzeczy w produktach dla niemowląt. Podawałam Państwu informację o szczurze podkreślając że jeszcze nie mam wyniku z sanepidu. Zareagowałam jak każda odpowiedzialna matka znajdująca " dodatek" w pożywieniu i głośno o tym powiedziałam na swoim profilu nie spodziewając się takiego oddźwięku. Dla informacji osób które mnie oczerniają ... nie otrzymałam od nikogo żadnych pieniędzy od mediów itp., sama też od firmy nestle nie żądałam żadnych pieniędzy ani odszkodowania, co firma powinna potwierdzić."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno nie widziałem takiej zgodności na forum:) Cieszy fakt, że są jeszcze normalni ludzie na tym świecie. A co do tego urojonego szczura to ręce opadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pfffff........zamiast usuwac zdjecia i uciekac od tego wszystkiego powinna za wszystko przeprosic, przedewszystkim firme nestle!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
pfffff........zamiast usuwac zdjecia i uciekac od tego wszystkiego powinna za wszystko przeprosic, przedewszystkim firme nestle!!!!!!
Co racja to racja..strata dla firmy ogromna, a jak na razie słowa przeprosin z jej strony nie padły..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile sanepid dostał od nestle zeby podmienic wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SRATATATA TIRURIRU.. Co powiedzą media, w to ludzie wierzą! Wiadomo, że Nestle nie pozwoli sobie na taką antyreklamę. I powiem jeszcze jedno - nie sądzę, żeby wyjmując szczura z kaszki się mógł ktokolwiek pomylić. Wiadomo, że to był szczur!!!! A zdjęcia i posty zostały usunięte przez facebook ze wszystkich profili, na których były udostępnione! Przestańcie ślepo wierzyć w to, co piszą i mówią media! Ciekawe, czy moja wypowiedź zostanie tu udostępniona..pewnie nie. Pozdrawiam naiwnych. Też jestem mamą i nigdy już nie kupię żadnej kaszki!! Ani innego świństwa, niby najlepszego dla naszych maluchów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nsak napisał:
no i koniec afery...sprawczyni zamieszania usunęła już wszystkie zdjęcia kaszki z profilu...się wyjaśniło się
usunięcie zdjęć z profilu nie usuwa smrodu. google -> kaszka szczur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
Też jestem mamą i nigdy już nie kupię żadnej kaszki!! Ani innego świństwa, niby najlepszego dla naszych maluchów
.. a dziecko będziesz karmić suchą bułką i wodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
SRATATATA TIRURIRU.. Co powiedzą media, w to ludzie wierzą! Wiadomo, że Nestle nie pozwoli sobie na taką antyreklamę. I powiem jeszcze jedno - nie sądzę, żeby wyjmując szczura z kaszki się mógł ktokolwiek pomylić. Wiadomo, że to był szczur!!!! A zdjęcia i posty zostały usunięte przez facebook ze wszystkich profili, na których były udostępnione! Przestańcie ślepo wierzyć w to, co piszą i mówią media! Ciekawe, czy moja wypowiedź zostanie tu udostępniona..pewnie nie. Pozdrawiam naiwnych. Też jestem mamą i nigdy już nie kupię żadnej kaszki!! Ani innego świństwa, niby najlepszego dla naszych maluchów
"Wiadomo, że Nestle nie pozwoli sobie na taką antyreklamę" Jakoś afera w Szwecji wyszła na jaw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Ciekawe ile sanepid dostał od nestle zeby podmienic wyniki
dokładnie..ludzie wierzą mediom na ślepo..każdy wynik można sfałszować..co to takiego dla wielkiego koncernu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
.. a dziecko będziesz karmić suchą bułką i wodą
dziecko to mały człowiek..może jeść to co my.. ja jakoś nie muszę jeść kaszki nestle żeby przeżyć.. ręce opadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...